Українська мова Руский язык

Класика

Стилі: Міс Італія - cалон італійських меблів

Класицизм – напрямок у мистецтві кінця ХVII - XIX ст., який характеризується правильними геометричними формами, властивих античній культурі. Тому у кімнатах, витриманих у класичному стилі, переважають спокійні тони, добротний текстиль та м’яке освітлення.
Декор у класиці – стриманий та продуманий до дрібниць. Люстри, килими та інші предмети розкоші мають лише гармонійно доповнювати такий інтер’єр, а не домінувати у загальній композиції. Залежно від смаку господарів, кімнати у класичному стилі можуть бути оздоблені ліпниною та кількома респектабельними картинами. А от камін – незмінний атрибут європейської аристократії минулих століть – не лише яскрава ознака цього стилю, а й справжня знахідка для людей, які поважають традиції.

Модерн

Стилі: Міс Італія - cалон італійських меблів

Модерн - стиль ХХ ст., який увібрав у себе кращі досягнення попередніх століть. Американці називають цей стиль Tiffany, у Німеччині модерн відомий як Jugendstil, а італійські митці називають його Stile Liberty. Мистецьким ядром стилю модерн є багатий та вишуканий орнамент, який вигідно підкреслює особливість помешкання, де технічні новинки із сучасного пластика розумно поєднуються з добротною деревиною.
Примітно, що у Франції ХІХ ст. цей напрямок називався Арт-Нуво (Art Nouveau), що перекладався як «нове мистецтво». Вперше художники почали використовувати японські мотиви, які успішно продовжують знаходити своє втілення у елементах сучасного інтер’єру. Однак Арт-Нуво є частиною загального стилю модерн, оскільки меблі, виконані у такому стилі, позбавлені гострих кутів або ж мають дуже плавні переходи, тим самим наголошуючи про свою спорідненість з рослинами, водою та сонцем, яке є символом цієї мистецької течії.
Індивідуалізм як головний акцент модерністського інтер’єру щоразу залишає необмежене поле для дизайнерських фантазій. Придбавши меблі у стилі модерн, ви самостійно зможете експериментувати із кольорами, фактурами та стильними аксесуарами, які стануть родзинкою вашого творчого задуму.

Мінімалізм

Стилі: Міс Італія - cалон італійських меблів

Мінімалізм - це стиль, який прийшов до нас зі Сходу. Філософія простору, виконаному у такому стилі полягає у тому, щоб створити ілюзію безкінечності. Максимум світла, мінімум декору, натуральні матеріали, матове скло – усе це робить композицію монохромною та чіткою. У мінімалізмі використовуються лише чіткі геометричні форми: коло, прямокутник, квадрат і деколи плавний вигин. Меблі, розроблені у мінімалістичному дизайні, ідеально підходять до помешкань із невеликою площею. Вони є зручними у догляді, а додавши декілька нових аксесуарів, Ви можете легко змінювати настрій вашої кімнати.

Еклетика

Стилі: Міс Італія - cалон італійських меблів

Еклектика – це стиль ХХ ст., який органічно поєднує різні напрямки у мистецтві. Інтер’єр у такому стилі побудований на яскравих контрастах, а головним акцентом стає унікальність аксесуарів.
Прихильників еклектики чимало, оскільки навіть кардинально оновлюючи інтер’єр, нелегко назавжди позбутися того самого антикварного столика, за яким ваша родина вже не одне покоління проводить традиційну кофейну церемонію. Еклектика дозволяє без обмежень доповнювати свою оселю предметами, які дзеркально відображають характер господарів. Прикладом еклектики може слугувати, скажімо, марокканська плитка, яку несподівано додають власники кухні, виконаної у стилі раціонального хай-теку, привносячи тим самим яскравий елемент еклектики. Або ж одна яскрава деталь - традиційна японська ширма – не тільки не порушує мінімалістичного інтер’єру спальні, але й додає до загальної картини витонченість. Таким чином еклектика суттєво збагачує інтер’єр та привносить до зовнішньої досконалості особливий дух затишку, який важко відтворити, лише дотримуючись канонів певного стилю.